POUCH-POUCH inovatīva un ilgtspējīga kosmētika soma, kas pārtop vienā mirklī par plakanu kosmētikas paklājiņu. Vienalga kur esi mājās, sporta zālē, viesnīcā, ofisā Jums būs tīra, sausa vieta, kur uzklāt, glabāt kosmētiku. Uz plakanās pamatnes viss ir pārredzams tādēļ ātri var sameklēt sev nepieciešamo kosmētikas līdzekli – vairs nav jārakņājas kosmētikas somā!

Ērtai kosmētikas organizēšanai ir iebūvēta iekšējā kabata ar rāvējslēdzēju sīklietu uzbāšanai, praktiska ārējā kabata kā arī elastīgas gumijas, kas palīdz organizēt kosmētikas otas, zīmuļus.

www.pouch-pouch.com kosmētikas soma ir mazgājama veļas mašīnā! Kādēļ tas ir svarīgi? Pētījumi rāda, ka 9 no 10 kosmētikas līdzekļos ir atrastas veselībai kaitīgas baktērijas, tāpēc ir svarīgi savu kosmētiku uzglabāt tīrā vidē – tas ir vēl viens veids, kā uzturēt veselīgu sejas ādu!

POUCH-POUCH ir izgatavots no augstas kvalitātes, izturīga neilona audumiem, kam ir STANDART OEKO-TEX 100 sertifikāts, tāpēc Jūs varat būt pārliecināti, ka katra auduma sastāvdaļa ir pārbaudīta attiecībā uz kaitīgām vielām tādējādi tie ir nekaitīgi cilvēku veselībai un apkārtējai videi.

Šūšanas procesā izmantojama Global Recycled Standard sertificētu ilgtspējīgu diegu, kas izgatavots no 100 % pārstrādātām PET pudelēm.

Mēs iesaiņojam Jūsu kosmētikas somiņu kastē, kas izgatavota no 100% pārstrādātiem materiāliem, kā arī POUCH – POUCH logotips ir diskrēts, lai samazinātu krāsu (ķimikāliju) izmantošanu un drukāšanas laiku (elektrību).